Програма «Життя міста»

У розділі: 13092 відео | АрхівRSS
У Полтаві комунальники спилюють дерева аж до стовбура
3958

У Полтаві комунальники спилюють дерева аж до стовбура

Пиляють дерева аж до стовбура. У Полтаві комунальники продовжують обрізати гілки. Мешканців міста така технологія обурює. Кажуть, - аварійні та хворі дерева з омелою не чіпають, а у здорових взагалі гілок не лишають. Підозрюють, що хтось робить на цьому бізнес. Незадоволені роботою комунальників та місцевої влади.

- Зафарбували все, віток тут не буде. Оці живці і будуть тут стояти. Воно не піде, вони зафарбували зрізи. Буде садочок голенький. Тут взагалі аварійних не було. А тут по алеї пройдіться. Іноді обрізають не те, що треба.

- Це типу якісь нові технології. Але, ні. Ніяких технологій тут нема. Тут просто взяли і максимально зіпсували і все.

- Я у 15 домі живу по Героїв Сталінграду. Там такі під`їхати неможна. Все у ямах, ужасно. Чому ж не відбирають у тих мільйонерів, які собі такі зарплати виписують, народ страдає, а вони жирують.

- Погано обрізають. Багато тополь у них уже строк життя вийшов, а вони їх не зрізають. Багато з омелою дерев. Взимку зелені дерева, їх, мабуть, треба прибирати такі дерева.


Отримати коментарі у секретаря міської ради Олександра Шамота та заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, представника команди Олександра Удовіченка нам не вдалося. А у прес-службі пояснили, що це не нові технології. Так дерева обрізають і в інших містах країни. А деколи фарбою замальовують, аби не було грибка. Нагадаємо, раніше полтавці скаржилися, що у мікрорайоні Алмазний обрізали гілки найстарішого дуба.