Програма «Життя міста»

У розділі: 13092 відео | АрхівRSS
Полтава перетворюється у суцільне болото з фекалій
906

Полтава перетворюється у суцільне болото з фекалій

Полтава перетворюється у суцільне болото з фекалій. Зруйнований колектор, що знаходиться у мікрорайоні Половки не дає жителям багатоповерхівок нормально жити. Люди говорять, - це звернення, як крик душі, у квартирах стоїть жахливий сморід, не можна навіть відкрити вікна. Мешканці неодноразово просили керманичів міста, починаючи від Олександра Мамая до нинішніх, відремонтувати колектор, але відповіді так і немає. Тим часом, на офіційному сайті міської ради з’явилася електронна петиція "Провести ремонт зливового колектору вздовж природних водойм на м-ні "Половки", по якому в наші водойми потрапляє каналізація. Унеможливити таке потрапляння.".

- Ось уздовж вулиці Курчатова і до часних споруджень, колектор зовсім розрушений. Ніхто нічого, абсолютно не робить. Ніякі роботи не проводяться.

- Відкриваємо вікна і закриваємо, тому що вонь стоїть неймовірна. Дуже багато у нас алергетиків, тут дуже багато разних людей. Я не знаю, що з цим робити. Ми вже неодноразово зверталися, неодноразово.

- До міської влади зверталися, і до Шамоти зверталися, куди ще звертаться, до президента.

- Хочемо звернути увагу людей, які уповноважені у вирішенні цього питання. Звернути увагу на нашу проблему, яка відбувається уже багато років. Проблема саме у тому, що нечистоти інших мікрорайонів течуть уздовж мікрорайону Половки під відкритим небом.

- Через нашого депутата звертаємось до вищестоящих органів, але кажуть, що немає грошей для вирішення цього питання.

- Така ситуація у нас уже багато років проісходе. Всі тільки обіщають, обіщають. Вікна не открить, запах іде сумашедший, не то, що літом, а от даже січас, тільки трохи потепліло, та даже зімой. Все рівно отсюда запахи такі, шо ужас один.

Автор електронної петиції Сергій Савенков, депутат Київської райради говорить, що неодноразово звертався із проханням від мешканців мікрорайону відремонтувати колектор до органів міської влади та обласної влади, але коштів виділено не було, тому і створив електронну петицію.

Сергій Савенков, автор петиції:

- Я створив електронну петицію на сайті міської ради, з проханням знову ж цей колектор відремонтувати, я хочу щоб люди самі сказали своє слово, тому що може вони вважають, що проблеми не має я прихожу її вигадую. Я хочу показати, якщо люди підтримують і ми наберемо 250 голосів, то це буде чітке зрозуміння, що це є проблема для людей.

Нагадаємо, що Полтававодоканал неодноразово звертався до міської влади виділити кошти на ремонтні роботи. Представники нинішньої коаліції Удовіченка, Шамоти Батьківщини у міській раді такі звернення наразі ігнорують.