Програма «Життя міста»

У розділі: 13183 відео | АрхівRSS
В Україні є перша людина, яка одужала від коронавірусу - Президент
231

В Україні є перша людина, яка одужала від коронавірусу - Президент

В Україні є перша людина, яка одужала від коронавірусу. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні до українців. 

Це пацієнт із Чернівців. Йому було зроблено повторний аналіз на коронавірус і він вдруге показав негативний результат. Сьогодні, 20 березня, чоловіка виписують з лікарні і він повертається додому. 

Також Президент повідомив, що Україна отримала першу партію експрес-тестів, виготовлену Інститутом молекулярної біології Національної академії наук України.

А у найближчі 48 годин очікується прибуття в Україну з Китаю:

- 10 мільйонів високоточних лабораторних тестів, які будуть розподілені по всіх куточках України.

- 10 апаратів штучної вентиляції легень.

- 1 мільйона масок, які надійдуть в українські аптеки.

- 100 тисяч масок підвищеного захисту для лікарів і працівників поліції.

- 400 тисяч експрес-тестів та 10 тисяч літрів дезінфекційної рідини.

Зауважив Зеленський і щодо українців, які знаходяться на території інших держав. Так, за останні п’ять днів додому повернули понад 50 тисяч українських громадян. На сьогодні заплановано 42 авіарейси, які доставлять ще вісім тисяч українців.

Усі, хто повертається з-за кордону, проходить обов'язкову медичну перевірку.

"Дорогі українці! Егоїзм – це побратим коронавірусу. Сьогодні ми не маємо права думати тільки про власні потреби. І не можемо допустити, щоб мільйон українців захворіли одночасно. Такого не витримає жодна медична система жодної країни. Наше спільне завдання – максимально зменшити поширення коронавірусу. І найкращий спосіб для цього – бути вдома. Цим ви піклуєтеся про найслабших. Про тих, хто в зоні ризику. Залишайтеся вдома і будьте здорові, дорогі українці! Бажаю вам 36,6!", - підсумував Президент.