Програма «Життя міста»

У розділі: 13092 відео | АрхівRSS
У Полтаві з'явиться автоматична фіксація порушень правил дорожнього руху
784

У Полтаві з'явиться автоматична фіксація порушень правил дорожнього руху

У Полтаві незабаром з'явиться автоматична фіксація порушень правил дорожнього руху. Їх ставитимуть в місцях, де найчастіше трапляються ДТП. Це можуть бути вулиці Європейська, Соборності, Маршала Бірюзова та Сакко. В Україні система вже працює - у Києві та області. За їх допомогою можна виявляти й автомобілі, які перебувають у розшуку. З часом камери з’являться й в інших областях країни, але поки точна дата невідома.

Руслан Возниця, інспектор відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Полтавській області:

- Ці камери будуть в автоматичному режимі фотографувати порушення, знімати відео цього правопорушення і пересилатися на відповідний сервер. На сервері знаходитиметься працівник, який буде перевіряти інформацію, яку отримав прилад. Якщо всі дані вірно зчитані, якщо все сходиться, то постанова буде надходити власникові автомобіля поштою.

За перевищення швидкості понад 20 км штраф - 255 гривень. Якщо понад 50 км, то - 510 гривень. Зараз патрульні поліції визначають порушення швидкісного режиму за допомогою приладу «ТруКам».

Руслан Возниця, інспектор відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Полтавській області:

- У Полтавській області Управління патрульної поліції ми маємо 5 таких приладів, які вимірюють швидкість руху автомобілів. Швидкісний режим на дорогах Полтавської області вимірюється з жовтня 2018 року. За цей період було складено більше 12 тисяч адміністративних постанов за перевищення швидкісного режиму.

Якщо власник автомобіля не перебував в цей час за кермом, а довірив свою машину іншій людині, йому даватиметься термін, щоб повідомити ту особу, а їй сплатити штраф. На все визначено15 днів. У випадку прострочення терміну, штраф подвоюють і передають виконавчій службі.