Програма «Життя міста»

У розділі: 13183 відео | АрхівRSS
Найближчим часом на Полтавщині з’являться експрес-тести для виявлення коронавірусу
515

Найближчим часом на Полтавщині з’являться експрес-тести для виявлення коронавірусу

На щоденному брифінгу Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА повідомив - в Україні є перший пацієнт, який одужав від коронавірусу, хворому із Чернівців зробили повторний тест і він виявився негативним. Станом на 20 березня в країні є 26 лабораторно підтверджених випадків корона вірусу із них 3 летальні. На Полтавщині немає, жодного підтвердженого випадку на вірус, на самоізоляції перебувають вже 453 особи.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Нагадую, що в області нами підготовлено 17 інфекційних відділень, на 427 ліжок, які готові надавати допомогу хворим, у випадку, якщо їм виявлять цю хворобу.

Зараз йде перепрофілювання поад 2 тисяч ліжок для надання стаціонарної допомоги, які будуть застосовуватися у випадку коронавірусу.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- В області визначили 17 лікарень, які створили вже 241 боксоване ліжко, за яких на сьогодні 166 ліжок вільних. 75 хворих,які лікуються на цих ліжках - хворі на ГРВІ.

Учора провели селекторну нараду із головами РДА, ОТГ та міст щодо заходів, спрямованих на попередження коронавірусу. У районах визначили інфекційні лікарні та бригади екстреної медичної допомоги.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Для роботи в осередках хвороби, буде залучено понад 800 людей, це додатковий медичний персонал-778 осіб та допоміжний персонал 77 осіб.

У 13-ти районах області створено місця обсервації на 817 осіб. Апаратів ШВЛ зараз на Полтавщині 313, не задіяних 268, понад 100 апаратів наразі очікується за підтримки приватного сектору та держави.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Щодо дефіциту масок та дезінфікуючих засобів. Хочу сказати, що деякі підприємці Полтавщини, вже були перепрофільовані для того щоб налагодити їх виробництво. Найближчим часом їх продукція поступить у мережу аптечних пунктів.

Найближчим часом на Полтавщині з’являться експрес-тести для виявлення коронавірусу, заявив голова ОДА. Та зазначив - за порушення режиму сомоізоляції, особи будуть притягнуті до адміністративної або до кримінальної відповідальності.