Програма «Життя міста»

У розділі: 13092 відео | АрхівRSS
Сергій Каплін проти високих зарплат чиновників міськради
295

Сергій Каплін проти високих зарплат чиновників міськради

Сергій Каплін проти високих зарплат чиновників. Особливо в умовах карантину через смертельний коронавірус. Лідер «Партії простих людей» зареєстрував петицію з вимогою до посадовців скасувати їх зарплатні та премії, зокрема, до Олександра Шамоти та представників команд «Рідне місто», «Батьківщина» та « Свобода».

Сергій Каплін, лідер «Партії простих людей»:

- Нормальний міський голова чи керівники міста, депутати місцевих рад повинні були вийти до людей й казати «Ми відмовляємося від своєї захмарної зарплати у 50, 70 і 100 тисяч гривень, яка, до речі, більша, ніж у Президента, Прем’єра і депутатів Верховної Ради. Ми відмовляємося від фантастичних, захмарних цифр на утримання міської ради і на деякий час ліквідуємо всі випадки на ці непотрібні три райони, ми відмовляємося від всі х видатків, якими сьогодні можемо пожертвувати, ми забуваємо про висвітлення своєї діяльності за вісім мільйонів гривень з кишені тих людей, які сьогодні ризикують життям і які просто не мають роботи, зарплати і не матимуть завтра пенсії.

За підрахунками Сергія Капліна, зараз 30-40 тисяч полтавців вже втратили зарплату, втратили робоче місце і в умовах карантину вимушені сподіватися лише на місцевий та державний бюджети.

Сергій Каплін, лідер «Партії простих людей»:

- Покажемо, що ми з вами монолітні, єдині, об’єднані у боротьбі за справедливість. Нам з вами потрібно, дорогі, прості люди Полтави, в цих обставинах вижити і зберегти наше місто. Восени вже почнемо відновлювати після місцевих виборів відновлювати наше місто і робити його найкращим в Україні, а сьогодні потрібно домогтися справедливості. Рівних зарплат Шамоти, Удовіченка із простими людьми.

Лідер «Партії простих людей» Сергій Каплін говорить, - готовий боротися проти монополістів та допомагати простим людям. Петиція зареєстрована повинна бути найближчим часом.