Програма «Життя міста»

У розділі: 13092 відео | АрхівRSS
Мешканці селища Рибці скаржаться на відсутність якісного тротуару
244

Мешканці селища Рибці скаржаться на відсутність якісного тротуару

Місцеві селища Рибці скаржаться на відсутність якісного тротуару, тому вимушені ходити майже по проїжджій частині та наражати себе на небезпеку.

- Приходится идти по дороге, потому что нету нормального обустроенного тротуара, чтобы пройти можно было безопасно. Слышал, что деньги выделялись, а где и что оно сделано - вообще не видно. Из-за отсутствия тротуара приходилось выходить на дорогу и машина чуть ли не сбила, а деньги, где он дели ничего не построили, не сделали.

- Я то на машині, я їх просто тут не бачу і все.

- Виділили, а не робиться звичайно негативно відношусь.

- Для этого есть местные власти , есть наши власти пусть решают это.

- Погані тротуари. Та того що не роблять гроші крадуть. Та куди ж ідуть у кармани їм йдуть.

- Та конечно погані, а які ж. Ви всі самі знаєте куди ті гроші пішли.

- Для колясок не дуже зручно, а попробуйте такими малими колясками тут проїхати.

Мешканці говорять, що зверталися у свій час до Олександра Мамая за допомогою - нуль реакції, нинішні керівники міста діють ще нахабніше. Переконаний Віталій Павлій, - немалі кошти на проектування тротуару виділили та ніякі роботи не виконують.

Віталій Павлій, депутат міськради:

- В Рибці веде лише одна дорога асфальтна і її треба ремонтувати. Люди ходять по проїжджій частині і це небезпечно, тому стало питання щодо будівництва тротуару. У травні минулого року за моєю пропозицією було почато проектування тротуару від вулиці Степної до вулиці Гожулівської. Що за цей час змінилося? Чепурко системно витратив 110 тисяч бюджетних коштів, але роботи не почалися. Команда Удовіченка, Шамоти, Батьківщина продовжує свою бездіяльність.