Програма «Життя міста»

У розділі: 12986 відео | АрхівRSS
У Полтаві створили Обласний штаб народного супротиву
521

У Полтаві створили Обласний штаб народного супротиву

Головні опозиційні сили -УДАР, Батьківщина та Свобода - та представники 15 громадських організацій об’єднали свої зусилля, щоб відстояти права українського народу - на демократію та свободу. Новостворений Обласний штаб народного супротиву висловлює своє обурення подіями, які відбувались останніми днями у Києві: зокрема, йдеться про побиття мирних мітингувальників, зокрема - студентів та журналістів - бійцями спецпідрозділу «Беркут».
Нагадаємо, вже більше двох тижнів небайдужі українці протестують проти свавілля влади на Євромайдані у Києві.

 Петро Ворона, голова Полтавської обласної організації політичної партії «Удар», депутат обласної ради
"Як кажуть білоруси: і кров'ю, і потом, аби не скотом. Ми не хочемо бути скотом на території цієї держави, як нас хочуть зробити нинішні правителі. Ми хочемо бути вільними громадянами європейської держави, і за це будемо боротися, і для цього координуємо наші зусилля!»"

Члени новоствореного штабу планують безліч мирних акцій протесту - для забезпечення свободи волевиявлення простих громадян. Як розповідають в обласній організації «УДАР», такі акції протесту вже стали в Україні розповсюдженим явищем, і люди самі виходять на вулиці, щоб відстоювати свою думку.
Організований опір свавіллю владу - вважають члени штабу - матиме значний більший вплив на ситуацію, яка зараз склалася в країні, та закликають усіх небайдужих приєднатися до їх організованого супротиву.

 Олександр Коба, засновник громадського руху «Злам стереотипів»
"Громадські організації, які мають стійку позицію, вони зараз мають активізуватися і координуватися навколо нас. І ми, разом з опозицією, і разом з громадськими організаціями, маємо координувати наші дії – для того, щоб не було ніяких самоволок, і для того, щоб все було скоординовано з Києвом"

Як розповідає голова Полтавської обласної організації політичної партії «Удар», у спільній заяві члени Штабу вимагають відставки Уряду та Президента України Віктора Януковича, та скасування існуючого - підкреслює Петро Ворона - антинародного, недемократичного режиму.
 Петро Ворона, голова Полтавської обласної організації політичної партії «Удар», депутат обласної ради
"Кінцевою метою нашої спільної роботи, яку ми будемо координувати, залучати наших громадян, які мають активну громадську позицію, які живуть на теренах нашої полтавщини, до мирних акцій протесту – і в полтаві, і в Києві. Результатом нашої спільної роботи має стати скасування режиму Януковича, відставка Уряду і формування демократичної влади в Україні"

Серед вимог Обласного штабу - і розформування спецпідрозділу «Беркут», адже те ганебне побиття дітей на Київському Євромайдані - впевнений Петро Ворона - переходить усі рамки моралі та людяності. Про свою оцінку дій силовиків у Києві фракція «УДАРу» заявила і на сесії, що відбулася днями в обласній раді.