Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
5 грудня - День волонтера
140

5 грудня - День волонтера

Волонтерство — добровільна неприбуткова діяльність людей будь-якого віку та соціального статусу, які прагнуть домогти тим, хто цього потребує. Милосердних людей українці щорічно відзначають 5 грудня. Напередодні офіційної дати, в Полтаві привітали волонтерів літнього віку.
Валерій Пархоменко, заступник голови -керівник апарату ОДА
"Сьогодні тут присутні ветерани, які, наприклад, пам'ятають повоєнні роки. Є ті, хто пам'ятає війну. І тому ми повинні передати інформацію нащадкам і трансформувати в суспільство."

В області майже 12 тисяч волонтерів -літніх людей, розповіли на урочистостях. Вони досить активні, ініціюють та втілюють безліч корисних справ.
 Віра Чазова, керівник обласного волонтерського центру
"Ми працюємо за трьома програмами: пенсіонер-пенсіонеру, пенсіонер-дітям, молоді і діти, молодь -пенсіонеру. В майже кожному селі у нас є такі волонтерські бригади."
Сергій Мурадян, голова ради ветеранів Зіньківського району
"Волонтёрские организации -это хорошее дело. Когда помогаешь не только пожилым, но и молодым, пенсионерам."
Трудівників -добровольців нагородили почесними грамотами та поздоровили із Днем волонтера. Винуватці свята вважають, що допомагаючи іншим -допомагаєш і собі. Дарувати частинку тепла і надії зовсім не складно. Тому до їхньої великої працьовитої сімї щороку долучається все більше охочих