Програма «Життя міста»

У розділі: 13037 відео | АрхівRSS
прес-конференція  військового комісара обласного комісаріату Бориса Павлова
274

прес-конференція військового комісара обласного комісаріату Бориса Павлова

В області протягом 2014-17 років для підвищення мотивації до військової служби та посилення кадрового потенціалу Збройних Сил України планують починаючи з другого контракту заочно навчати військовослужбовців за рахунок держави у вищих навчальних закладах. Ще одним стимулом за вступу до лав збройних сил буде поступове підвищення заробітної плати та вирішення житлового питання. Про це під час прес-конференції розповів військовий комісар обласного комісаріату Борис Павлов.

 Борис Павлов, військовий комісар обласного військового комісаріату
"В деяких військових частинах уже заробітна плата контрактника від 5 до5,5 тисяч. Одним із пріоритетних питань, я уже назвав яким займається керівництво держави та керівництва ЗСУ - це питання забезпечення житлом військовослужбовців військової служби за контрактом. "

Також в рамках реформування Збройних Сил України активними темпами йдуть ремонт та закупівля військової бойової техніки, так вже сьогодні її кількість у лавах збройних сил значно збільшилась.

 Борис Павлов, військовий комісар обласного військового комісаріату
"На сьогодні вже відремонтовано 35 літальних апаратів які вже експлуатуються, до кінця року планується зробити все повністю справні ескадрильї ЗСУ."

Також під час другого етапу реформування Збройних Сил України, який охотить 2015-17 роки мають забезпечити здатність військ до своєчасного реагування на загрозу прикордонного збройного конфлікту та нарощування оперативних можливостей для відсічі можливої збройної агресії.