Програма «Життя міста»

У розділі: 13983 відео | АрхівRSS
На поминальні дні на Полтавщині будуть діяти обмежувальні заходи
1738

На поминальні дні на Полтавщині будуть діяти обмежувальні заходи

Після святкування Великодня, ми всі звикли йти на кладовища згадувати рідних, але карантин вносить свої корективи. Цьогоріч поминальний понеділок влада та церква рекомендують провести вдома. Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов наголошує - на поминальні дні на Полтавщині будуть діяти обмежувальні заходи.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Очільники місць так само погодилися і будуть приймати своє рішення, щодо реалізації нашої ініціативи і ми вважаємо, що це необхідний захід, ми провели переговори із очільниками церков і вони так само підтвердили, що вони так само переносять на червень місяць.

На офіційній сторінці у Facebook Православна церква України опублікувала повідомлення: «Цьогоріч у зв’язку з карантином ми зможемо відвідати місця вічного спочинку наших рідних на кладовищі дещо пізніше - на Троїцьку батьківську поминальну суботу (6 червня 2020 року)», - йдеться там.

Отець Максим Кролевський, священик Української греко-католицької церкви зауважує, - поминальні богослужіння будуть проводити онлайн. 

Отець Максим Кролевський, священик УГКЦ:

- Цього року, зважаючи на епідемію, пандемію коронавірусу наша церква прийняла рішення, що ми будемо всі богослужіння поминального характеру, поминального формату, мати у наших храмах під час онлайн трансляцій. Тому вірні наші, можуть подавати імена своїх померлих і приходити і бути присутніми під час цього живого ефіру.

А от у самій Полтаві на період карантину діє заборона на відвідування кладовищ. Відповідне рішення опублікуване на сайті міської ради. 

Як нам повідомили в адміністрації міського кладовища, наразі позачиняли всі входи та повісили обмежувальні стрічки, а охоронці повідомляють прийдешнім людям, що під час карантину відвідування заборонено.