Програма «Життя міста»

У розділі: 13983 відео | АрхівRSS
Вісім нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19 зафіксували у Полтавській області протягом останньої доби
1140

Вісім нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19 зафіксували у Полтавській області протягом останньої доби

Вісім нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19 зафіксували у Полтавській області протягом останньої доби. Загалом в області - 188 підтверджених випадків коронавірусної інфекції, про це повідомили на щоденному брифінгу в Полтавській облдержадміністрації.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА:

- Нових за добу 8, хворіє 162 людини. Офіційно маємо нажаль 6 летальних випадків. Загалом зафіксовано у Кременчуці - 3 людини, Кременчуцькому районі - 4 людини і в місті Полтава - 1 людина.

Одужало в області 20 осіб, кількість хворих: дітей - 6, лікарів - 53, - зауважив Віктор Лисак, директор департаменту охорони здоров’я.

Віктор Лисак, директор департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА:

- Це в нас 6 дітей, які проходять лікування, їх частина проходить на стаціонарному лікуванні, а частина знаходиться на амбулаторному лікуванні.

У лікарнях до апаратів ШВЛ підключені 44 пацієнти. Їхній стан - середньої важкості. Ще у шістьох стан, наближений до тяжкого. Основна частина - перебувають вдома і почуває себе задовільно- додає Віктор Лисак.

Нині на Полтавщині знизився темп росту хворих на коронавірус, проте за дослідженнями МОЗ України, пік прогнозують на 3-8 травня. Тому в області також очікують зростання кількості випадків захворювання.