Програма «Життя міста»

У розділі: 13983 відео | АрхівRSS
На Полтавщині за останню добу лабораторно підтвердили 15 нових випадків коронавірусу
1074

На Полтавщині за останню добу лабораторно підтвердили 15 нових випадків коронавірусу

На Полтавщині за останню добу лабораторно підтвердили 15 нових випадків коронавірусу, загалом в області 203. Про це повідомив Олег Синєгубов, голова Полтавської облдержадміністрації на щоденному брифінгу.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Станом на ранок на Полтавщині, зафіксовано й лабораторно підтверджено 203 випадки захворювання на коронавірус, нових за добу 15. Хворіє 176 людей, офіційно маємо 6 летальних випадків, загалом одужали від цієї інфекції 21 людина.

Зараз лабораторний центр за добу робить понад 180 ПЛР-досліджень. Починав з - 24 -х. Працюють над тим аби збільшити кількість тестувань до 220 за добу, - повідомив Олег Синєгубов. 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Нині у нас підтвердили захворювання у 54 працівників різних медичних установ. Я хочу наголосити, що це не лише медичний персонал, який безпосередньо контактує із хворими. Ми сюди включаємо всіх абсолютно працівників медичних установ, є випадки захворювання на вулиці.

4138 людей на Полтавщині завершили самоізоляцію. Вони вважаються здоровими.Також в ході брифінгу було порушено питання щодо відкриття продовольчих ринків в області.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Ми розуміємо, що продовольчі ринки надзвичайно важливі наразі, але ми маємо так само розуміти, що виписані дуже жорсткі карантинні умови. І лише за дотримання цих жорстких карантинних умов, ми зможемо відкрити ринки.

Олег Синєгубов також зазначив - попереду три вихідних. Звернувся до полтавців бути свідомими й залишатися вдома.