Програма «Життя міста»

У розділі: 14373 відео | АрхівRSS
Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова вручила області сертифікати на нові санітарні автомобілі
129

Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова вручила області сертифікати на нові санітарні автомобілі

Медичним закладам області вручили новорічні подарунки - сучасні санітарні автомобілі марки «Сіtroen». 25 новеньких машин поїдуть в села полтавської області, адже оновлення сільської медицини одне із пріоритетних завдань влади. Придбали автомобілі завдяки виділенню депутатами обласної ради 16 млн. гнр, зазначає Олександ Удовіченнко, проте для потреб області передбачено закупівлю ще 40 автомобілів, правда вже за кошти державного бюджету.

 Олександр Удовіченко, голова ОДА
"Кожна с цих машин поїде в сільський район, ми ставимо перед собою завдання оновити автопарк сільської медичної допомоги . Ми розраховуємо, на те що держава підставить плече і ми отримаємо не меншу кількість чи до нового року чи вже в новому році. "

Вручила сертифікати та подякувала медикам Полтавщини за гарну роботу Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова.

 Раїса Богатирьова, Міністр охорони здоров’я
"Полтавщина сьогодні гідно виглядає серед усіх інших регіонів України, оскільки є такі здобутки які ставлять Полтавщину за приклад. "

Робота медиків не з легких. За ніч бригади подекуди здійснюють до 10 виїздів тому як зазначають фахівці , поповнення автопарку дасть свої результати, адже карети швидкої оснащенні за останнім словом медтехніки.

 Юрій Донской
 фельдшер
"Там есть, дефібрилятор, кисень есть, апарат штучної вентиляції легенів, дифибрилятор, ні всі вакуумні, каталки, все для того аби рятували людям життя. "

Після церемонії вручення новенькі автівки одразу ж ринулись у бій, рятувати людські життя.