Програма «Життя міста»

У розділі: 14372 відео | АрхівRSS
Завершився проект "Школа успішного працівника".
88

Завершився проект "Школа успішного працівника".

Для покращення ситуації на ринку праці, 2011 року розпочато реалізацію програми "Молодь Полтавщини стає до праці". Її складовою частиною є "Школа успішного працівника", до якої залучаються випускники університетів та безробітня молодь. За 4 етапи у ній взяло участь близько двохсот осіб. Нещодавно підбили підсумки цьогорічної школи.
 Анатолій Безпалюк, директор "Обласного молодіжного центру"
"Проект у нас проходив протягом місяця, по 3-4 рази ми зустрічалися на тиждень. Графік насичений різними тренінгами, бізнес-іграми, зустрічами із цікавими успішними людьми."

Учнів "Школи успішного працівника" навчили принципам кар'єрного росту, мистецтву публічного виступу, тайм-менеджменту та всьому, що допоможе їм у майбутньому. Минулорічним випускникам вже вдалося себе реалізувати.
 Ірина Панченко, випускниця "Школи успішного працівника 2012"
"Зі школи успішного працівника 2012 року, почалася моя кар'єра. Після проходження саме цієї школи, я влаштувалася на роботу. Зараз я працюю начальником відділу в обласному молодіжному центрі."

Учасники проекту пройшли співбесіди із роботодавцями та стажувалися на підприємствах, установах, організаціях міста і в міжнародних компаніях. Усі вони отримали почесні відзнаки.