Програма «Життя міста»

У розділі: 14374 відео | АрхівRSS
благодійний корцертний тур "Поділись своїм серцем" Володимира Дороша та гурту "Гармонія".
460

благодійний корцертний тур "Поділись своїм серцем" Володимира Дороша та гурту "Гармонія".

15 листопада в Лубнах розпочався благодійний концертний тур Володимира Дороша та гурту "Гармонія" -"Поділись своїм серцем". Миргородські та кременчуцькі меломани також долучилися до благодійності. Настала черга і Полтави. Співак Володимир Дорош розповідає, минулого року коштами від подібних концертів допомагав онкохворому хлопчику. Цього разу зібрані гроші отримає обласна дитяча лікарня для закупівлі медичного обладнання.
 Володимир Дорош, співак
"Моя позиція життєва -допомагати тим людям, дітям, яким, крім нас, більше допомагати ніхто не може."
Гості музичного заходу насолоджувалися концертом безкоштовно. Натомість, усі небайдужі робили добровільні внески, які неодмінно допоможуть кожній хворій дитині відновити здоров'я. Та на цьому благодійна діяльність Володимира Дороша та гурту "Гармонія" не завершується. У планах -альбом із піснями, які, сподіваються автори, пробудять у слухачів бажання приєднатися робити добрі справи.
 Володимир Дорош, співак
"Пісні, які написані мною, Володимиром Зененком -моїм другом, написані про Україну, про любов до України, до дітей, до сестри, до мами. До всього того, що притаманно нашій нації."

Наприкінці музичного вечора, зібрані кошти передали обласній дитячій лікарні. Артисти впевнені -кожна гривня, залишена у благодійній скриньці, обов'язково повернеться щирою радістю