Програма «Життя міста»

У розділі: 13968 відео | АрхівRSS
Старі вікна, тріщини у стінах, вологість та дірявий дах - у такому будинку за адресою Вільямса, 6 живуть полтавці
549

Старі вікна, тріщини у стінах, вологість та дірявий дах - у такому будинку за адресою Вільямса, 6 живуть полтавці

Старі вікна, тріщини у стінах, вологість та дірявий дах. Такий вигляд має будинок, що за адресою Вільямса, 6. Місцеві мешканці говорять, - під’їзд будинку давно не бачив ремонту. Проблеми кожного дня поповнюються, а варіанту їх вирішення немає. Зверталися кілька років тому до тодішнього міського голови Олександра Мамая, отримували у відповідь обіцянки. Нещодавно до нинішніх керманичів проте безрезультатно.

Неліна Голуб, мешканка будинку за адресою Вільямса, 6:

- Стіни обвалюються, дах заливає, стеля взагалі у жахливому стані у під’їзді, вікна невдовзі повипадають, ніхто не фарбує, ніхто нічого не робить. Тому ми зверталися, три рази ми зверталися до місцевої влади. До Мамая носили листа, до Шамоти носили такого листа. На превеликий жаль, нам ніхто не відповів. Нам дуже хотілося жити у нормальних умовах, щоб було чистенько, щоб було акуратно і щоб хтось звертав на нас увагу, а то інколи я задаю собі питання, чи я у Полтаві живу? Чи десь на хуторі біля Диканьки?

Місцеві мешканці говорять, - колись намагались робити за власний кошт, зараз грошей немає, додають, - пенсіонерам зробити ремонт не під силу.

Ніна Шемко, мешканка будинку за адресою Вільямса, 6:

- Ми писали, всі підписували, ну ніхто нічого не реагує, у них грошей немає, у мене 177 рублів за квартплату платити є, 2000 пенсія, 45 років стажу. Можна на це вижити? - Не можна. Так жити не можна. Скільки у місяць йде грошей, це потрібно порахувати, куди вона дівається я хочу знати. Все поодлітало штукатурка, фарба, двері побиті все пооббивано, ото як після війни.

Світлана Пальчик, мешканка будинку за адресою Вільямса, 6:

- Побєлка потрібна, покраска потрібна, панелі кой-де порозсипались тому що вийшов час, потрібно підштукатурити, підкрасити, побілити. Ми пенсіонери, нереально за свої кошти це зробити.

Лідія Сєдякіна, мешканка будинку за адресою Вільямса, 6:

- Потолок полностью протекает не только в подъезде, но и в соседней квартире и там постоянно гниль, постоянно и плесень.

Нагадаємо, позиція представників коаліції у міській раді Удовіченка, Шамоти, Батьківщини - не виділяти кошти на ремонт багатоповерхових будинків. Мешканці повинні створювати ОСББ та за власні гроші утримувати житло.