Програма «Життя міста»

У розділі: 13970 відео | АрхівRSS
Під стінами Полтавської міської ради мітингували приватні підприємці
836

Під стінами Полтавської міської ради мітингували приватні підприємці

Під стінами Полтавської міської ради мітингували приватні підприємці. Розповідають, - зібрались для того, аби керівництво міста дозволило відкрити ярмаркові площі, які прилягають до Центрального ринку.

Дмитро Шум, полтавець:

- Людям потрібно виживати, потрібно якось виходити на компроміс. Там роздрібні торга: там шкарпетки, косметика. Було рішення Кабміну, що дозволити усі речові ринки працювати, ми при дотриманні усіх карантинних норм можемо цього дотримуватися. Ми хочемо знову відновити цю офіційну ярмарку.

Підприємці говорять, - платити потрібно за все, а, де ж тоді гроші брати? Тим паче одним дозволяють працювати, а іншим - ні, наче якась вибірковість.

Лілія Чуприкова, полтавка:

- Мы собрались попросить Олександра Шамоту разрешить нам торговлю на ярмарковой площади. За два с половиной месяца карантина как бы вся наша финансовая подушка иссякла до нельзя. Мы просто элементарно хотим кушать. Наши торговые места закрепленные за нами, платятся местовой. Я плачу за офис - платить нечем, я плачу налоги - платить нечем, коммунальные - платить нечем.

Підприємиця Марина скаржиться, - за два з половиною місяці карантину їм просто немає чим годувати сім'ї та на що жити.

Марина Погоріла, полтавка:

- 2,5 месяца уже сидим на карантине. У нас у каждого есть семьи, дети и как бы если какие-то запасы были финансовые, то они уже давно закончились и конечно бы хотелось выходить на работу, потому что не за что себе кучка хлеба купить. Пробовали выходить, но нам не разрешали. Приходила полиция и разгоняла нас и писали административное правонарушение.

Керівництво місто не думає про полтавців, - додає пані Марина.

Марина Погоріла, полтавка:

- Можно было б к этому подойти как-то посерьезнее, чтобы придерживаться этих норм, но разрешить людям работать. Мы, ярмаркова площадь, мы находимся на улице, у нас свежий воздух, мы держим расстояние между собой, у нас нету скупчень, так как в магазине, в закрытом помещение, у нас у каждого на рабочем месте есть антисептик, маски, перчатки, мы придерживаемся всех норм карантина. Сейчас во время карантина надо оплатить комунальные услуги, чтобы на снитко не снимал, с нас не снимали никаких налогов с нас ничего не снимали, а где-то деньги нужно брать.

Через деякий час до мітингувальників вийшов заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Рекотов.

- Якщо є у вас ініціативна група, мені потрібні контакти трьох чоловік, ми з вами зв’яжемось. Ви звернення вже підготували?

- Так, ми його закинули. 

- Буде опрацьовано, надано відповідь.

Як згодом повідомили редакцію мітингувальники, робочу групу створено та сподіваються компроміси будуть знайдені.