Програма «Життя міста»

У розділі: 13969 відео | АрхівRSS
Два з половиною місяці вдома та повернення з режиму карантину: поради психолога
403

Два з половиною місяці вдома та повернення з режиму карантину: поради психолога

Два з половиною місяці вдома та повернення з режиму карантину: частина українців вже вийшли на роботу, а дехто й досі залишається вдома. Карантин змінив життєвий графік. Психолог Кіра Седих говорить: щоб звикнути знов до робочого ритму потрібно структурувати свій час завчасно.

Кіра Седих, психолог:

-  Щоб просто ваш організм зміг перейти на іншу систему. Я думаю, що кожна людина має у своєму досвіді те, як вона переходить з такого режиму на інший. Особливість карантину, мабуть, була тільки утому що він був довший, як правило, чим наші відпустки.

Психолог додає, - людям вгодити важко, бути дома - погано, виходити на роботу - теж. Щоб пристосуватися та звикнути до нових реалій життя потрібно думати про перспективи.

Кіра Седих, психолог:

- Якщо поставитися до того, що "Ура! У мене є робота. Мені є, куди повертатися!" Не усіх людей є робота і не всі м ще дозволено виходити на цю роботу. Можна подумати собі, пригадати, уявити на що ви радісно витратите гроші, які ви заробите завдяки цій роботі, плюс ви повертаєтеся до нормального такого способу життя. Ви можете бачитися з іншими людьми, не тільки онлайн.

Психологи зазначають, -  є категорія людей, яким вигідно залишатися в тому стані в якому вони перебували під час карантину, бо так зручно. Таким рядять ретельно і наполегливо працювати над собою.