Програма «Життя міста»

У розділі: 13969 відео | АрхівRSS
У Полтаві на вулицях Кондратенка та Зіньківській відремонтували проїжджу частину та пішохідну зону
450

У Полтаві на вулицях Кондратенка та Зіньківській відремонтували проїжджу частину та пішохідну зону

У Полтаві по вулиці Степана Кондратенка 2 та Зіньківська 7, якісно відремонтували проїжджу частину та пішохідну зону. За справу взявся представник команди Андрія Матковсього, депутат Київської районної у місті Полтава ради Володимир Запара. Місцева жителька Лідія Іванівна, говорить, - Володимир Запара зрушив багаторічну проблему та допоміг відремонтувати дорогу, тепер вона може нормально пересуватися у дворі.

Лідія, мешканка вулиці Зіньківська 7:

- Я хочу подякувати нашому депутату, Володимиру Євгенійовичу, за заботу, що він проявив до нас. У нас прекрасний двір, то ми ходили спотикалися. Зробив нас прекрасний асфальт, асфальтові дорожки вокруг дома, ми йому дуже дякуємо.

Володимир Запара говорить, - намагається вирішити проблеми мешканців по максимуму, тому і взявся за ремонт дороги. Виконали ремонтні роботи якісно та швидко.

Володимир Запара, депутат Київської районної у м. Полтава ради:

- Хочу зауважити, що роботи по асфальтуванню цього мікрорайону були виконані комплексно, щоб прибудинкова територія всіх будинків була заасфальтована. На сьогоднішній день дорога в гарному стані, люди задоволені. Діти біля подвір’я можуть кататися на самокатах і отримувати задоволення.

Наостанок, представник команди Андрія Матковського Володимир Запара додає, - пророблено вже багато роботи, але попереду ще більше. План дій вже розписано.