Програма «Життя міста»

У розділі: 13969 відео | АрхівRSS
Театр імені Гоголя не перестає дивувати своїх глядачів: стартувала онлайн-прем'єра «Люди Форбс»
367

Театр імені Гоголя не перестає дивувати своїх глядачів: стартувала онлайн-прем'єра «Люди Форбс»

Театр імені Гоголя не перестає дивувати своїх глядачів. 21 травня о 19 стартувала онлайн прем'єра під назвою «Люди Форбс». П'єса сучасної авторки Марини Сміляцець. Керівник літературно-драматичної частини театру імені Гоголя говорить, - обрали цю п’єсу, бо популяризують сучасних українських авторів. Вона гостросюжетна.

Ольга Коваленко, керівник літературно-драматичної частини театру ім.Гоголя:

- Відомий мільйонер збирає своїх собі учнів на тренінги по тому як стати мільйонером, як розпочати свій бізнес. У нього шість учнів і на цьому вони зустрічаються у таборі у закритому, де починається розмови про бізнес та про все інше. Але ці все шість персонажів наскільки яскраві, що в кожного є своя історія.

Задіяно у виставі сім акторів. Онлайн трансляція для них, - говорить Владислав Шевченко, головний режисер, незвично, але цікаво: на яку камеру працювати, де «не випасти» з кадру, інші технічні моменти та попри все, новий досвід завжди - гарний досвід.

Владислав Шевченко, головний режисер театру ім.Гоголя:

- Цікавий аспект був відсутність глядача, все-таки енергетика, яка йде від людного залу не замінити нічим, але відчуття, що це прямий ефір, всі збираються і хвилювання, яке викликає усвідомлення, тому що ми перебуваємо наживо тримає акторів у тонусі.

Унікальність цієї прем'єри, в тому, що побачити її можна тільки раз, на сайт трансляцію не викладають. У планах творчої групи - продовжувати готувати онлайн-вистави.