Програма «Життя міста»

У розділі: 13983 відео | АрхівRSS
Петиція щодо демонтажу огорожі навколо монументу Слави набрала необхідну кількість голосів
362

Петиція щодо демонтажу огорожі навколо монументу Слави набрала необхідну кількість голосів

Кілька днів тому на офійному сайті Полтавської міської ради оприлюднили петицію з проханням демонтувати огорожу навколо монументу Слави.

Автор петиції Ігор Ізотов аргументував, чому саме варто прибрати огорожу:

"Ефективність "захисної" функції паркану слід переглянути. Наше місто має систему відеонагляду "Безпечне місто". Обслуговувати паркан теж необхідно і на це витрачаються кошти (фарбувати, доглядати...). Демонтаж допоможе економити бюджетні кошти. Паркан негативно впливає на імідж міста. Відвідувачі не почувають себе в безпеці коли бачать паркани, колючій дріт... Паркан псує вигляд самого монументу, оскільки це скульпутрна композиція і паркан до неї не передбачено. Це питання естетичне. Можна проконсультуватись з науковцями та діячами культури. Змінюється панорама Корпусного парку, атмосфера і паркан починає сперечатись з скульптурною композицією, що має свою огорожу декоративну у вигляді стовпчиків з ланцюгами", - пише автор.

На сьогодні петиція вже набрала необхідну кількість голосів. Тепер її мають розглянути на засіданні профільної комісії депутати міськради.