Програма «Життя міста»

У розділі: 13970 відео | АрхівRSS
Цьогоріч у Полтаві мають відкрити пам'ятник Симону Петлюрі
439

Цьогоріч у Полтаві мають відкрити пам'ятник Симону Петлюрі

141 рік від дня народження українського державного, військового та політичного діяча, публіциста, літературного і театрального критика, Головного Отамана військ Української Народної Республіки Симона Петлюри виповнюється сьогодні, 22 травня. У Полтаві з цієї нагоди вшанували його пам'ять , поклали квіти до меморіальної дошки Симону Петлюрі.

Катерина Рижеченко, заступник голови Полтавської ОДА:

- Дуже важливо так як сьогодні пам’ятати про таких людей, про їх діяння, про їх досягнення для майбутніх поколінь тому що і зараз ми як раз знаходимося у стані відстоювання своїх кордонів, також своєї держави тому надзвичайно важливо вшановувати пам'ять таких великих людей.

За словами регіонального представника Українського інституту національної пам'яті на Полтавщині Олега Пустовгара, постать Симона Петлюри дуже важлива в історії.

Олег Пустовгар, регіональний представник Українського інституту національної пам'яті на Полтавщині:

- Якби не ті перші визвольні змагання на початку століття, не та звитяжна боротьба за незалежність, то нам би навряд чи вдалось відновити цю ж державу вже наприкінці століття в 1991 році. Однак сприйняття Симона Петлюри лише як військового діяча, як голови Директорії УНР було б неповним - це ще й блискучий наглядач і прекрасний історик.

Цьогоріч у Полтаві мають відкрити пам'ятник Симону Петлюрі. Проте з локацією ще не визначилися.