Програма «Життя міста»

У розділі: 13969 відео | АрхівRSS
Полтавцю Анатолію Дорофею понад три місяці не виплачують кошти на догляд за хворою дружиною
424

Полтавцю Анатолію Дорофею понад три місяці не виплачують кошти на догляд за хворою дружиною

Пенсіонеру Анатолію Дорофею понад три місяці не виплачують кошти на догляд за хворою дружиною, інвалідом першої групи. Анатолій Петрович говорить, - весь пакет документів він зібрав, платили справно та у лютому виплату призупинили. Телефонував до Шевченківського соцзахисту там відповіли, що немає коштів.

Анатолій Дорофей, пенсіонер:

- Я все звоню, вони немає коштів, немає коштів. І оце не виплачують за пів лютого, березень, квітень ну і вже травень пішов. Три місяці не отримую соціальну допомогу по уходу за інвалідом первої групи.

В Управлінні соціального захисту населення Шевченківського райвиконкому нам повідомили, - дійсно виплати призупинені, адже вийшов термін дії лікарняної довідки, яку за станом здоров’я видавали пану Анатолію.

Галина Арсененко, директор Управління соціального захисту населення Шевченківського РВК м. Полтави:

- Допомога платилась дійсно, до лютого 20 року, доти коли закінчився термін цієї довідочки. Про це ми сім’ю повідомляли вчасно, коли закінчувалася довідка повідомляли, про те що зараз наданий момент вступив у дію закон «Про соціальні послуги», вступив у січні цього року. І на жаль до сьогоднішнього дня не затверджений порядок надання цих соціальних послуг.

Наостанок Галина Арсененко повідомила, - як тільки буде затверджений порядок надання соціальних послуг, соціальні виплати відновлять.