Програма «Життя міста»

У розділі: 13969 відео | АрхівRSS
Вікна та під’їзд у будинку по вулиці Зіньківська, 7 - у жахливому стані
517

Вікна та під’їзд у будинку по вулиці Зіньківська, 7 - у жахливому стані

Вікна та під’їзд у будинку по вулиці Зіньківська, 7 - у жахливому стані, багато років їх ніхто не ремонтував. Мешканці обурені таким станом речей. Люди неодноразово зверталися за допомогою до міської влади, декілька років назад писали звернення Олександру Мамаю, сьогодні пишуть до нинішніх керманичів, а результату нуль.

Анна, мешканка будинку по вулиці Зіньківська 7:

- Окна совсем болтаются, стучат. Ночью даже встаем и какую-то подвинешь., потому что невозможно. У меня вот эта проблема из-за окон. У меня квартира напротив и вот эти стекла торохтят и падают.

Та не відремонтовані вікна та підїзди - це не єдина проблема, хвилює ще не пофарбована газова труба, - говорить мешканка будинку пані Людмила. Якщо газова труба не фарбується, це означає, що дім знаходиться в аварійному стані і їм можуть відключити постачання газу у будь-який час.

Людмила, мешканка будинку по вулиці Зіньківська 7:

- У нас уже несколько лет, лет, может, 20 даже больше не красится труба газовая, тем более, что сей час остро стоит вопрос по снабжению газа, по безопасности и все такое. Я непосредственно обращалась в «Полтавагаз» они мне объяснили, что этот вопрос ЖЕКа. Я позвонила в ЖЕК они говорят, что это «Полтавагаз». И вопрос на данный момент остается открытый.

А поки інстанції з'ясовують, хто повинен чим займатися, жителі будинку сподіваються, що достукаються до влади і нарешті проблеми ремонту будуть таки вирішені. Нагадаємо, що цьогоріч представники коаліції Удовіченка, Шамоти та Батьківщини у міській раді не передбачили кошти на ремонт комунальних будинків. Їхня позиція - створювати ОСББ та вирішувати проблеми за власний кошт. Мешканці ж запитують - за що вони сплачували стільки років гроші у ЖЕК, якщо на їхній пам'яті ремонтних робіт ніхто не проводив.