Програма «Життя міста»

У розділі: 13969 відео | АрхівRSS
Чи відкриють на Полтавщині дитячі садочки
1039

Чи відкриють на Полтавщині дитячі садочки

Кабінет міністрів України дозволив із 25 травня відкрити заклади дошкільної освіти. Проте, чи відкривати на Полтавщині дитячі садочки, буде вирішено на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій залежно від епідеміологічної ситуації.

Ангеліна Кушпіль, заступник начальника управління Департаменту освіти і науки ПОДА:

- Після прийняття такого рішення, щодо зняття карантинних обмежень органи управляння освітою, повинні забезпечити усі заклади дошкільної освіти усіма необхідними спеціальними засобами.

Після того, як комісія вирішить, що роботу дитячих садочків можна відновлювати, із керівниками проведуть наради, нададуть відповідні рекомендації. Після цього будуть робити перевірки медичні працівники.

Ангеліна Кушпіль, заступник начальника управління Департаменту освіти і науки ПОДА:

- Медичні працівники у свою чергу також, повинні провести обстеження закладу і медичного кабінету, ізолятору, харчоблоку і всіх приміщень для того, щоб заклад спокійно приступив до роботи.

Карантинні вимоги будуть діяти на всі дитсадки як приватні, так і державні. Тому зараз Полтавщина очікує рішення від комісії, аби розпочати роботу дошкільних закладів. Як повідомили на брифінгу в облдержадміністрації, у Полтаві вже розпочали підготовку дошкільних закладів, відповідно до рекомендацій МОЗ України.