Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
20 грудня - День української міліції
184

20 грудня - День української міліції

Олексій Носенко - міліціонер з майже 20-річним стажем. Захищати правопорядок пішов одразу після Афганістану. У 2008 пішов у відставку, але щороку відзначає з колегами День міліції України. Говорить: найголовніше у професії - це гарний колектив.

Олексій Носенко, ветеран міліції Полтавщини
«Якщо вас навчили гарному, доброму, справедливому, то такий з вас буде міліціонер. Мені поталанило, що у державній службі охорони були гарні колеги, дуже гарні товариші.»

Відзначає професійне свято і Аліна Балагура. Дівчина працює у міліції два роки і не шкодує про свій вибір.

Аліна Балагура, капітан міліції
«Є думка, що дівчині важко працювати в міліції. Не можу так сказати, є моменти, коли наполегливіше працювати, затримуватися, але коли ти йдеш на роботу із задоволенням, то, я вважаю, ти зробив правильний вибір.»

В обласному управлінні МВС говорять: тут обов’язково шанують ветеранів і передають досвід новачкам. І день міліції колектив завжди відзначає у повному зборі. Пригадують і полеглих товаришів. Те, що правоохоронець - небезпечна професія, доводить і статистика. За роки незалежності на Полтавщині при виконанні службових обов’язків загинуло 26 силовиків. За наполегливу працю працівникам управління на цьогорічному святі подякував голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко.

Олександр Удовіченко, голова ОДА
«Ваша робота повсякденна - це, по-перше, захист прав громадян від злочинних посягань, а з іншого боку - бути структурою, яка забезпечує правопорядок у всіх сферах повсякденного життя.»

Під час урочистостей найсумлінніших правоохоронців нагородили подяками, а заслужені ветерани обласної міліції одержали відзнаки від керівництва управління Міністерства внутрішніх справ та обласної влади.