Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
в територіальному центрі Октябрського району привітали людей з особливими потребами
136

в територіальному центрі Октябрського району привітали людей з особливими потребами

Полтавка Олена Кульчій відвідує територіальний центр Октябрського району вже рік. Жінка вже на пенсії. Каже: відкрила у себе схильність до творчості.

Олена Кульчій, відвідувачка територіального центру соцобслуговування Октябрського району
«Я співаю у хорі, яким керує Олексій Іванович Чухрай і відвідую літературно-художній факультет.»

Пані Олена вже приводить із собою до центру дочку Олю - інваліда дитинства. Вона дуже любить співати, розповідає мама, тож її записали до вокального гуртка.

Олена Кульчій, відвідувачка територіального центру соцобслуговування Октябрського району
«Мені дуже хотілося, щоб Оля десь виступила перед людьми, бо вона вдома завжди співала.»

Мрія пані Олени нарешті здійснилася. Вони разом з дочкою виконали пісню на святі в Октябрському територіальному центрі. Захід присвятили дню Святого Миколая. Працівники центру зазначають: їхні відвідувачі - люди з обмеженими можливостями - самі забажали влаштувати урочистості. І самі захотіли бути артистами. За словами заступника голови Октябрської райради Галини Арсененко, розкрити таланти людям з особливими потребами допомагають психологи.

Галина Арсененко, заступник голови Октябрської у м. Полтаві ради
«Під час цих робіт, які вони виконують, ми виявляємо їхні здібності і потім їм пропонуємо чимось займатися. У нас є гурток танців, співів, під час спілкування вони виявляють те, на що здібні.»

Гості свята не сумували. Разом зі Снігуронькою вони побудували Піраміду доброти, після чого гукали Діда Мороза. Дочекавшись його, разом водили хоровод.