Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
комісія облради з питань будівнитцва, транспорту та зв'язку.
79

комісія облради з питань будівнитцва, транспорту та зв'язку.

Рішенням сьомої сесії облради затверджено обласну Програму будівництва, реконструкції та модернізації об'єктів інфраструктури до 2015 року. Її аспекти розглянули на засіданні постійної комісії з питань будівництва, транспорту та зв'язку. Минулого року, відповідно до показників держбюджету України, виділено понад 240 мільйонів гривень асигнувань. 2013 -лише 51, -зазначили на зустрічі. Із них: 15 -для соціально-економічного розвитку окремих територій, понад 20 на регіональний розвиток та близько 14 мільйонів для погашення частини кредиторської заборгованості по будівництву протитуберкульозного диспансеру. Наступного року планується зменшнення кількості незавершених об'єктів.
 Юрій Петрук, нач. Управління містобудуваня та архітектури ОДА
"Передбачає збалансоване залучення різних джерел фінансування на об'єкти незавершеного будівництва та новобудови. А також створює умови для завершення будівельних робіт у найкоротші терміни."
Друге питання порядку денного стосувалося Програми підтримки обласного комунального підприємства "Аеропорт -Полтава" на 2014 рік. Зазначили, що будівля та взлітно-посадкова смуга у гарному стані, всі служби працюють відмінно. Але підприємство вважають збитковим. Тому щороку з обласного бюджету на потреби аеропорту виділяється близько 2 мільйонів гривень.
Віктор Шадчнєв, директор Департаменту інфраструктури та туризму ОДА
"Такие аэропорта, как "Аеропорт-Полтава", они всегда строились планово убыточными. И без поддержки областного бюджета он не в состоянии выполнять все свои функции. Тем не менее, у нас увеличивается количество рейсов."

Наостанок члени комісії обговорили проект про продовження терміну дії трудового контракту з генеральним директором комунального підприємтсва "Аеропорт -Полтава" та із начальником комунального підприємства рятувально-водолазної служби .