Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
виставка хенд-мейд прикрас Юлії Крилевець
209

виставка хенд-мейд прикрас Юлії Крилевець

До уваги полтавців запропонували виставку хенд-мейд прикрас юної Юлії Крилевець. У дитинстві майбутня майстриня зростала веселою та допитливою дитиною її цікавило абсолютно усе. Як пригадує мати Юлії вона вже з дитячого садочку проявляла інтерес до різного роду мистецтва.

 Світлана Крилевець, мати юної майстрині
"Десь з дитячого садочку почала ходить на гурток малювання, десь 7 років там позаймалась ,при різних ЖЕКах в різні гуртки ходила там займалась, а потім дорога привела в гурток «Господарочка» "

На експозиції представлено близько 30 робіт Юлії, серед яких бісероплетіння, валяння, виготовлення прикрас з чоловічих краваток та композиції з природніх матеріалів. Як розповідає майстриня виготовлені усі вони з використанням різних технік тому кожна є особливою, є й улюблені роботи.

 Юлія Крилевець, юна майстриня
"Вона виготовлена в такому українському стилі, квіти представлені такі які ми кожного літа можемо спостерігати в полі або навіть в себе на присадибних ділянках."

Приурочена виставка до свята дня Святого Миколая тому й назву вона має «На струнах сердця» адже кожна роботе, кожна деталь неначе струна, окрема нота в які дівчина вклала частинку своєї душі, свого серця.