Програма «Життя міста»

У розділі: 14454 відео | АрхівRSS
дебати представників міської влади та громадськості,
95

дебати представників міської влади та громадськості,

Під час дебатів представників міської влади та громадськості, які проводилися в рамках проекту «Громадський бюджет в Сумах та Полтаві» за підтримки міжнародного фонду «Відродження». Реалізувався проект двома партнерськими організаціями «Бюро аналізу політики» з Сум та Полтавською філією «Суспільної Служби України » було обговорено реалізацію бюджету розвитку на 2014 рік. Як розповідають організатори дебатів вони попередньо проаналізували бюджети розвитку міста за декілька останніх років та пропонують скоротили деякі витрати, так наприклад фінансування поповнення статутних фондів комунальних підприємств міста.

 Ганна Кіященко, голова полтавської філії «Суспільна Служба України»
"Проаналізувати бюджет міста Полтави за попередні три роки і за цей рік що закінчується і хочемо надати пропозиції на наступний рік, яким чином ми, ну тобто не ми особисто а громадськість бажаемо витрачати кошти."

Ініціатори заходу зазначають ,що якщо від головних розпорядників бюджету міста пропозицій по його використанню немає, то вони мають повне право внести свої.

 Ганна Кіященко, голова полтавської філії «Суспільна Служба України»
"По перше це пандуси, для людей з обмеженими фізичними можливостями, саме в тих б3динках де вони проживають, безпосередньо біля їх під’їздів, ми пропонуємо надати перелік цих будинків з пропозицією зробити та пандуси. Це туалети для людей х обмеженими фізичними можливостями в закладах де є інклюзивна освіта. "


Проте кінцевої мети на заході так і досягнуто не було, через те що дебатів як таких не відбулося, адже запрошені на захід міський голова та секретар міської ради проігнорували його і як зазначають організатори навіть не попередили їх про своє рішення