Програма «Життя міста»

У розділі: 14458 відео | АрхівRSS
Полтавський університет економіки і торгівлі відзначає Новий рік.
95

Полтавський університет економіки і торгівлі відзначає Новий рік.

У Полтавському університеті економіки і торгівлі почалися новорічні свята. Студенти здають останні екзамени і скоро відправляться на канікули. Відпочиватимуть з почуттям виконаного обов’язку і викладачі. Зав. кафедри бухгалтерського обліку Юстина Верига прийняла свій останній у році іспит.

Юстина Верига, зав. кафедри бухгалтерського обліку й аудиту ПУЕТ
«Я щаслива, що студенти успішно здали цей екзамен, засвоїли знання, які я старалася їм передати.»

Рік видався непростим, але надзвичайно цікавим та плідним, каже ректор навчального закладу Олексій Нестуля. Студенти здобували нагороди на всеукраїнських конкурсах та олімпіадах, а також спортивних змаганнях. А ще виш приймав поважних гостей з різних міст України та навіть з-за кордону. Колектив вже розпланував наступний рік. Завдання №1 - підвищити якість дистанційного навчання.

Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ
«Це перехід до абсолютно нових технологій в організації начального процесу - так званих «хмарних» технологій, які дозволяють моделювати навчальний процес відповідно до індивідуальних запитів кожного студента з урахуванням рівня його підготовки та його інтересів.»

А відпочити після насиченого року, що минає педагоги змогли під час свята на честь Нового року. На глядачів чекав грандіозний концерт. Після того, як публіку трохи «підігріли» виступи талановитих студентів, на сцену вийшов Сергій Кузнєцов, соліст відомої групи «Фрістайл». Улюблені народні хіти не залишили байдужими ані молодих викладачів, ані старше покоління.

Оксана Марченко, проректор з науково-педагогічної роботи ПУЕТ
«Ми підтримуємо традиції, які є в нашому університеті. Перш за все це запровадження інновацій - нових заходів, нових шоу-програм. Це до вподоби нашим викладачам - і молодим, і тим, що з досвідом.»

Кульмінацією став виступ Петра Чорного. Заслужений артист України влаштував яскраве шоу із запальними циганськими танками.