Програма «Життя міста»

У розділі: 14363 відео | АрхівRSS
засідання комісії Обласної ради з питань бюджету та управління майном
90

засідання комісії Обласної ради з питань бюджету та управління майном

Наприкінці року виникла необхідність внести зміни у бюджетний кошторис - про це йшлося на засіданні комісії Обласної ради з питань бюджету та управління майном. Причина цьому - низка субвенцій з державного бюджету.

 Павло Кропивка, директор Департаменту фінансів ОДА
"Планується внести корективи в обласний кошторис на 2013 рік. Це визвано, в першу чергу, тим, що в кінці року область отримала додаткову дотацію на фінансове забезпечення, яка була спрямована виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, в сумі 104 мільйони гривень"

2 транші вже отримали - розповідає Павло Кропивка - останній, у розмірі 14 мільйонів гривень, надійде до кінця року.
Не оминули увагою і сферу охорони здоров’я: саме на Полтавщині втілили в життя пілотний проект - часткове відшкодування вартості медикаментів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

 Юрій Курилко, заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА
"Нами було освоєно більше 7 мільйонів грошей і спочатку дуже багато людей скептично до цього відносились, але потім воно, як маховик, це все розкрутилось, і от коли уже наших коштів було недостатньо...
Нам добавили ще 2 мільйони - ну трошки пізнувато, но ми вже мільйон також з тих коштів, що добавили, практично використали"
Також затвердили порядок забезпечення препаратами інсуліну осіб, хворих на цукровий діабет, у наступному році за рахунок цільових видатків обласного бюджету.
Торкнулися питання фінансування фонду охорони навколишнього середовища: встановили ставки на спеціальне використання лісових ресурсів місцевого значення.
Обговорили цільову Програму підтримки інвестиційної діяльності, визначили шляхи зміцнення міжнародного іміджу.
Прийняли рішення розділити пленарне засідання 20-ї сесії 6-го скликання на два етапи, за затвердити Програму економічного та соціального розвитку Полтавської області на 2014 рік у січні - після того, коли Верховна Рада України затвердить державний бюджет.