Програма «Життя міста»

У розділі: 12058 відео | АрхівRSS
Всебічний розвиток дітей Полтавщини забезпечує виконання програми «Полтавщина - дітям!».
77

Всебічний розвиток дітей Полтавщини забезпечує виконання програми «Полтавщина - дітям!».

88,5% дітей Полтавщини охоплені дошкільною освітою - запевняє заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації. Цього ж року кількість місць значно збільшилась, та в планах - 100%-ве охоплення.

Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату ОДА
"У нас в області сьогодні працює 616 дитячих садочків, в яких перебуває 46 тисяч дітей. В цьому році відкрили 13 дитячих садочків і 4 навчально-виховних комплекси, в яких додатково створено 1280 місць для наших діток"

Крім того, значну увагу приділяють і розвитку фізичної культури в загальноосвітніх школах та в дошкільних закладах. В області реконструювали 286 спортивних майданчиків у школах та 201 - у дитячих садочках. Це має сприяти - зазначає Валерій Пархоменко - покращенню здоров’я дітей та пропаганді спорту та фізичної культури.

 Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату ОДА
"Можливість дитини на дошкільну освіту: вона має можливість прийти в навчальний заклад підготовленою, вона вміє вже певні базові навички. І друге, не менш, важливе – що ми даємо можливість батькам працювати або, скажемо так, таким чином забезпечити благополуччя сім'ї"

Не меншу увагу приділяють і позашкільній освіті: різними формами охоплено 70% дітей шкільного віку.
Завдяки роботі позашкільних освітніх закладів - художніх та мистецьких шкіл, еколого-натуралістичних центрів та центрів естетичного виховання для майже 115 000 дітей з усієї області забезпечені культурне дозвілля та розвиток їх творчих можливостей.
Щоб забезпечити дітей сільської місцевості позашкільною освітою впровадили практику відкривати філії - наприклад, філію обласного еколого-натуралістичного центру при Світлогірській школі Кобеляцького району.
Також цього року при обласному центрі туризму та краєзнавства відкрили гуртки юних десантників.