Програма «Життя міста»

У розділі: 14757 відео | АрхівRSS
Полтавці вже кілька років чекають, доки відремонтують їхній будинок на Європейській, 243
370

Полтавці вже кілька років чекають, доки відремонтують їхній будинок на Європейській, 243

Будинок, що по вулиці Європейській, 243 у Полтаві - в аварійному стані, - скаржаться мешканці. Підвал затоплює, протікає дах, між квартирами пішла тріщина, а біля будинку утворюються провалля. 

Валентина, мешканка будинку за адресою Європейська, 243:

- Вот эта сторона дома, она стала наклоняться. Вот пасматрите даже по крыльцу видно. Упало крыльцо. На ту сторону щель уже между домами отходит. Мы уже просто боимся, что мы когда-то рухнем». Когда мы написали в управление нам написали ответ: о том, что мы сами должны своими силами выполнять эти работы. Так обьясните пожалуйста за что мы такие деньги платим. 

Люди вже роками звертаються до міської влади. Спочатку в обличчі Олександра Мамая, тепер - до нинішніх керманичів. Але справа не рухається з мертвої точки, - зазначають мешканці будинку. В управлінні житлово-комунального господарства людям повідомили, що усі ремонтні роботи вони мають проводити самотужки. 

Лариса, мешканка будинку за адресою Європейська, 243:

- Мы всё за свій рахунок всю жизнь делаем. Я не знаю. Нам и краски в подьезде никто не выделяет. Мы скинулись - покрасили, на площадку какие-то кошты. В подьезде что-то сделали. И никто никакого содействия нам не помогает.

Нагадаємо, що представники коаліції Удовіченка, Шамоти та Батьківщини у міській раді не передбачили кошти на ремонт комунальних будинків. Вони вважають, що треба створювати ОСББ, а це означає, що мешканці мають все робити за власний кошт. Жителі будинків запитують - за що вони сплачують гроші у ЖЕК, якщо жодних ремонтних робіт вже протягом багатьох років так ніхто і не проводив.