Програма «Життя міста»

У розділі: 14779 відео | АрхівRSS
Полтавці отримають матеріальну допомогу
1252

Полтавці отримають матеріальну допомогу

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради. Розглянули ряд важливих питань. Серед яких - призначення стипендії міської ради молодим ученим Полтави та виділення коштів по соціальній програмі «Турбота» для надання допомоги полтавцям, які опинилися в складних життєвих обставинах, в тому числі в зв'язку з хворобою. Традиційно команда Андрія Матковського підтримала питання соціального характеру, - говорить член міськвиконкому Володимир Запара.

Володимир Запара, член міськвиконкому:

- Сьогодні ми виділили понад 400 тисяч гривень по програмі турбота для соціально незахищених полтавців, для лікування важкохворих дітей, на матеріальну допомогу за індивідуальними зверненнями. Призначено також іменні стипендії молодим вченим Полтави, по 2000 гривень щомісячно.

Розглянули і питання про визначення місць для майданчиків платного паркування транспортних засобів у Полтаві. Команда Андрія Матковського виступила категорично проти такого рішення. Адже у місті взагалі проблема із стоянками для авто, а робити їх ще й платними це просто знущання з полтавців, особливо у час, коли більшість людей через епідемію втратила свої доходи.

Загалом на засіданні розглянули та підтримали 26 питань порядку денного.