Програма «Життя міста»

У розділі: 14779 відео | АрхівRSS
Спецоперація в Полтаві: підозрюваний втік
1161

Спецоперація в Полтаві: підозрюваний втік

Слідом за Луцьком? Сьогодні У Полтаві на Остапа Вишні, 5 близько 9 години на території колишнього «Хлібозаводу» чоловік чинив опір і погрожував підірвати себе та поліцейських гранатою. Таким чином він намагався уникнути відповідальності за незаконне заволодіння транспортом. 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- У нього виявилась граната, відбулося захоплення заручника з лав працівників карного розшуку ГУНП Полтавської області. Після того, його було замінено на очільника кримінального розшуку, цього підрозділу.

За словами очевидців, - коли підозрюваний потрапив на територію заводу зрозумів, що потрапив у безвихідь. Після цього він взяв гранату і почав кричати: «Буду зривати, у тюрму не піду». Після перемовин з чоловіком, Віталій Шиян, начальник кримінального розшуку області запропонував йому у заручники взяти його, замість попереднього силовика та виїхати з міста, щоб виключити можливість вибуху гранати. Злочинець погодився і на автомобілі виїхав за межі Полтави. Його супроводжували поліцейські автомобілі.

Заступник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, на своїй офіційній сторінці у Фейсбук оприлюднив інформацію про підозрюваного. Ним виявився Скрипник Роман Миколайович, 1988-го року народження. За даними Єдиного державного реєстру судових рішень раніше його засуджували за зберігання та збут наркотиків, дрібну крадіжку та шахрайство. Роман Скрипник одружений і має неповнолітню дитину. Він брав участь в АТО.

Близько 16.00 години ,як повідомила поліція області, підозрюваний Скрипник покинув автомобіль та втік до лісопосадки один , без заручника. Загрози для життя полковника поліції Віталія Шияна немає, зараз він разом із колегами. Поліція робить все можливе для затримання зловмисника без шкоди життю і здоров'ю людей.

За даним фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за статтею Посягання на життя працівника правоохоронного органу, а також статтею Захоплення працівника правоохоронного органу як заручника та за ставттею Незаконне поводження з боєприпасом.