Програма «Життя міста»

У розділі: 14757 відео | АрхівRSS
Полтавці незадоволені сусідством з Центром адаптації для бездомних та звільнених з місць позбавлення волі
587

Полтавці незадоволені сусідством з Центром адаптації для бездомних та звільнених з місць позбавлення волі

Полтавці, що мешкають на вулиці Шевченка, 3,5 та 7 незадоволені сусідством з Центром адаптації для бездомних та звільнених з місць позбавлення волі Благодійної організації "Світло надії". Говорять, - лячно за дітей, адже поряд з цим місцем антисанітарія, сміття та розкидані шприци у дворі. З цього приводу провели громадські слухання у стінах Київської районної ради. Вирішували, як бути далі із центром. 

Ганна Підлозна, мешканка будинку на вулиці Шевченка, 7:

- У нас діти. Я вже стара, мені вже все одно. В мене онуки є, вони ходять у нас харкають, плюють, шо попало роблять. За сараями беруть коляться і шприци залишають. А діти у нас скрізь бігають. Шприци ті находять, у нас було таке, що прийшов і каже: «Бабуся, дивись, що я зайшов». - «Де ти взяв?» - «Отам за сараєм».

У керівниці Центру адаптації також принципова позиція , вона проти переїзду в інше приміщення. Вважає, - суспільство повинно бути толерантнішим до людей, які перебувають у цьому центрі. 

Олена Чикурова, керівниця Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі БО «Світло надії»:

- Я их понимаю, что им не хочется видеть скажем так не красивых, неудобных людей. Но извините, о каком цивилизованном обществе мы можем говорить, если маленькие дети и обзывают бомжей, еще как-то. Это прививается с самого начала. О таких понятиях, как милосердие, сопереживание и сочувствие - об этом ноль.

Голова Київської райради говорить, зі скаргами на Центр адаптації місцеві мешканці звертаються постійно. Така установа потрібна, але треба облаштувати власний двір для бездомних та звільнених з місць позбавлення волі. Щоб ці люди не вештались на дитячих майданчиках. 

Сергій Синягівський, голова Київської районної у м. Полтаві ради:

- Я би хотів там жити ? Ні, однозначно не хотів би. Так само люди виявляють своє незадоволення. Сьогодні завдання місцевої влади - обов’язково створити належні умови для БО «Світло надії» і створити мир і спокій для мешканців.

Врешті-решт, на зборах повідомили, поки що Центр адаптації залишається на місці, адже у них договір на оренду укладений до кінця року. Якщо його не продовжать, то їм повинні запропонувати комунальне приміщення, яке відповідатиме усім санітарним нормам.