Програма «Життя міста»

У розділі: 14779 відео | АрхівRSS
У Полтаві пройшла зустріч випускників 1970 року Полтавського вищого зенітно-артилерійського командного училища
725

У Полтаві пройшла зустріч випускників 1970 року Полтавського вищого зенітно-артилерійського командного училища

У Полтаві пройшла зустріч випускників 1970 року Полтавського вищого зенітно-артилерійського командного училища. Минуло 50 років, коли вони залишили стіни рідного закладу, а пам'ять про нього залишилася назавжди. В училище вони зайшли юними хлопцями, а вже потім вийшли чоловіками, - згадують випускники. 

Володимир Переславцев, підполковник у відставці, випускник:

- Эмоции, я вам так скажу, это передать невозможно. Что внутри так вот твориться. Во-первых радостно, во-вторых, многие так волнуются, хотя волноваться сильно не нужно, потому что здоровье уже не то.

Володимир Назаренко, випускник:

- Это незабываемый момент. Помню, да. Все было как-то огромное, здоровое такое, красивое. Ну, а потом начались будни уже потусклее. Мы три года ждали и тем более в тот год как раз, мы получали новую военную форму лейтенантскую. Мы когда прошлись, было красиво.

Коли випускники звернулися за допомогою у проведенні зустрічі до представників команди Андрія Матковського, ті не вагаючись допомогли в організації свята, а також провели екскурсію у музей навчального закладу. Адже, для команди Андрія Матковського - розповідає Володимир Запара,турбота про ветеранів один із найголовніших пріоритетів.

Володимир Запара, депутат Київської районної у м. Полтаві ради:

- Ветерани вже в такому віці, що потребують підтримки від нас і вони її отримують. Команда Андрія Матковського підтримувала, підтримує і буде підтримувати ветеранів, в тому числі і Спілку ветеранів і випускників Полтавського вищого зенітно - ракетного училища. Ми бачимо усміхнені обличчя, посмішки людей, які зустрілися давно не бачилися. Які щиро один до одного відносяться.

Представники команди Андрія Матковського свого часу допомогли придбати меблі й обладнання для облаштування музею навчального закладу на вулиці Парковій, 5. Завжи підтримують ветеранів, їхні ініціативи - говорить Володимир Запара, - адже всі ці люди це наша з вами історія... 

Були обійми та довгі розмови, бо доля розкидала військових по різних куточках України, вони разом згадували роки навчання та переглядали старі світлини.