Програма «Життя міста»

У розділі: 14779 відео | АрхівRSS
На Полтавщині поліція продовжує пошуки озброєного чоловіка
648

На Полтавщині поліція продовжує пошуки озброєного чоловіка

Оперативно-розшукові заходи для затримання особливо небезпечного зловмисника тривають вже четверту добу, - повідомляють у поліції Полтавщини. Роботу поліцейських та Нацгвардійців ускладнюють персональні навички розшукуваного  і специфіка природного ландшафту Миргородського району.

c3902fa0-be66-4836-b2c9-148b66b3b3d5.jpg

На підставі даних, отриманих з різних джерел, а також результатів аналізу дій та мотивації зловмисника, поліція сформувала його психолого-криміналістичний портрет. Зокрема, полтавець має військовий вишкіл та навички виживання в екстремальних умовах. Також відомо, що він має проблеми із психічним здоров’ям на фоні вживання наркотичних засобів. Ці складові психологічного портрета працівники поліції враховують при здійсненні оперативно-розшукових заходів.

Нагадаємо, 23 липня розшукуваний чоловік захопив заручника та погрожував підірвати себе і працівника поліції гранатою. Згодом він відпустив заручника і зник у лісопосадці. Підозрюваному інкримінують чотири статті ККУ: Посягання на життя правоохоронця, захоплення його у заручники, Незаконне поводження з боєприпасами та Незаконне заволодіння автотранспортом.

У поліції звертаються до усіх громадян: "Закликаємо усіх бути вкрай обережними!Уникайте контактів з незнайомими особами, а за найменшої підозри – телефонуйте до поліції".