Програма «Життя міста»

У розділі: 14779 відео | АрхівRSS
Засоби індивідуального захисту отримають понад триста соціальних працівників Полтавської області для безпечної роботи з підопічними під час COVID-19
387

Засоби індивідуального захисту отримають понад триста соціальних працівників Полтавської області для безпечної роботи з підопічними під час COVID-19

Медичні маски, рукавички, антисептики та бахіли - ці засоби індивідуального захисту отримають понад триста соціальних працівників Полтавської області для безпечної роботи з підопічними під час COVID-19. Передали їх Міністерство соціальної політики, Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ та громадська спілка «Українська мережа за права дитини» . Допомога надійшла у рамках спільного проєкту «Оцінка та реагування на виклики щодо захисту дітей під час пандемії COVID-19».

Ольга Коссе, керівник проєкту «Українські мережі за права дитини»:

- Всього отримають 344 фахівці з області - це фахівці соціальної роботи та спеціалісти служб у справах дітей, які працюють з сім’ями та дітьми. Це сертифікована продукція, яка має сертифікати і вона призначена на два місяці на кожного фахівця. Донором цього проєкту є ЮНІСЕФ .  Увесь набір засобів коштував близько 400 тисяч гривень для Полтавської області. 

Захистити систему соціального захисту з одного боку та нагадати і їм і тим, хто перебуває під опікою соціальних служб, що коронавірус не відступив,-пріоритет на сьогодні ,-говорить заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Катерина Рижеченко.

Катерина Рижеченко, заступник голови ПОДА :

- Головну роль у забезпеченні безпеки дітей у цих сім’ях відіграють саме соціальні працівники , бо вони перші повинні реагувати на виклики, досліджувати ці сім ї, супроводжувати . 

Набори повинні отримати усі соцпрацівники Полтавщини до кінця тижня.