Програма «Життя міста»

У розділі: 14779 відео | АрхівRSS
Через необережність людей біля води кількість потонулих невдовзі перевищить показник минулого року
405

Через необережність людей біля води кількість потонулих невдовзі перевищить показник минулого року

З початку року у Полтавській області на воді загинула 41 людина, 30 з них потонули за два місяці літа. Серед смертей - одна дитина, - розповідає начальник сектору зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області Світлана Рибалко.

Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС у Полтавській області :

-Це дуже великий показник. І рятувальники звертаються до громадян, щоб вони були вкрай обережними під час відпочинку на воді. Ніколи не забували про безпеку, ніколи не забували про правила поведінки на воді.

Світлана Рибалко говорить - через несерйозне ставлення людей до відпочинку на воді практично щодня трапляються неприємні ситуації. Так, днями у Кременчуці на Дніпрі врятували жінку.

-Жінка зайшла у воду, попливла і через деякий час почала кликати на допомогу.Коли рятувальники прибули на місце, побачили, що жінка дійсно тоне. Не було навіть часу знімати з себе одяг, вони в одязі відразу стрибнули у воду і вже, підпливаючи один із рятувальників побачив, що жінка пішла під воду.

Завдяки оперативній роботі рятувальних служб жінка вижила. Зараз знаходиться в одній із лікарень Кременчука. Лікарі говорять, що потерпіла у тяжкому стані, - повідомляє Світлана Рибалко.Також наголошує - безпечними є тільки перевірені пляжі та водойми, в яких обстежене дно та є рятувальний пост, а ще застерігає від вживання алкоголю під час відпочинку біля води.