Програма «Життя міста»

У розділі: 14454 відео | АрхівRSS
Частину дороги по вул.Маршала Бірюзова тимчасово перекрили
194

Частину дороги по вул.Маршала Бірюзова тимчасово перекрили

З 10 січня частину дороги з одностороннім рухом біля олійноекстракційного заводу «Кернел» по вулиці імені Маршала Бірюзова перекрили. Комунальне підприємство «Полтававодоканал» проводить заміну старого аварійного колектора, побудованого ще у 1958 році.

 Іван Містюк, начальник служби водовідведення КП «Полтававодоканал»
"Це, безумовно, єсть трошки якась незручність з боку водіїв – ну хай уже водії нас пробачать: або каналізацію зробити – та потерпіти якість три дні, і зробити невеличкий об’їзд"

Втім, самих водіїв це тимчасове обмеження руху, за їх словами, не дуже лякає чи то бентежить.

Віталій, водій
"Нет, вообще абсолютно! Я туда годами не езжу!"
- Я ее, по возможности, вообще стараюсь объезжать!
- Чому?
- А там ями по колено"

 Сергій, водій
"Взагалі ця дорога, вона є не дуже поширеною. Вона насамперед не вліяє на цей потік машин, які тут проходять, так что я вважаю, що нема тут нічого страшного"

Цей колектор забезпечує водовідведення з вулиць Островського та Харчовиків, збирає стоки механічного заводу та будівлі Київського районного виконавчого комітету. Втім, жодних проблем у зв’язку із заміною старого колектору у полтавців не виникне - запевнив Іван Містюк.

Іван Містюк, начальник служби водовідведення КП «Полтававодоканал»
"Полтавці не почують абсолютно ніяких незручностей по поводу того каналізування міста, так як установлена насосна станція тимчасова, яка перекачує всі стічні води по всіх напрямках, по яких я сказав"

Роботи триватимуть 3 дні - пообіцяв начальник служби водовідведення - і до Старого Нового року повноцінний рух автотранспорту по вулиці Маршала Бірюзова обіцяють відновити.