Програма «Життя міста»

У розділі: 14779 відео | АрхівRSS
Полтавці скаржаться на жахливий асфальт біля їхнього будинку
287

Полтавці скаржаться на жахливий асфальт біля їхнього будинку

  Полтавці, що мешкають по вулиці Героїв Сталінграда , 28 скаржаться на жахливий асфальт біля їхнього будинку. Говорять, - вибоїни такі, що швидка не може нормально дістатися до будинку, а ходити, а ще й з колясками просто неможливо. Мешканці неодноразово зверталися до тодішнього керівника міста Олександра Мамая, тепер до нинішніх керманичів міста та все залишається без змін.

Таїсія Матвіївна, мешкає за адресою Героїв Сталінграда, 28:

-Ну от куди воно годне ? Машини ось тут стоять , швидкою не під’їдеш, взагалі ж і коляски не підїдуть .Дитина може стояти-стояти і побігти і під машину.

Анна Вікторівна, мешкає за адресою Героїв Сталінграда, 28:

- Тротуар взагалі нікудишній , ви подивіться ті дерева покоробили той тротуар , вообще негодиться . -Хай міська влада зверне увагу. Тому що це не годиться. Хіба так можна жити? А комунальні послуги , які ми великі оплачуємо , по 300 гривень на місяць , невже не можна знайти грошей , щоб щось там окультурити. 


Незадоволені й інші полтавці , які ходять тротуаром, що біля цього будинку.

- Як з коляскою їдеш , зрозуміло,що незручності. - Тут неможливо ,  Що став , то яма . 

-Дай Бог нашим властям мудрості.

   Отримати відповідь, чи чекати цьогоріч людям на ремонт дороги біля будинку по вулиці Героїв Сталінграда , 28 ні у представника команди Олександра Удовіченка, профільного заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, ні у секретаря міської ради Олександра Шамоти нам наразі не вдалося.