Програма «Життя міста»

У розділі: 14779 відео | АрхівRSS
У Полтаві стартує турнір з мініфутболу на "Кубок простих людей".
396

У Полтаві стартує турнір з мініфутболу на "Кубок простих людей".

  Сергій Каплін та екскапітан «Ворскли» Ігор Кислов ініціювали масштабний Кубок простих людей. Вони запрошують полтавські дворові команди взяти участь у турнірі з мініфутболу. До участі запрошуються учасники будь-яких вікових груп, жорстких вимог до команд немає.

Сергій Каплін,  Голова «Партії простих людей»:

-Ми ініціюємо проведення “Кубку Простих Людей” з футболу. Я особисто від імені своєї команди й організаторів цього кубку запрошую кожну дворову команду, кожного полтавця, приєднатися до гри. Давайте разом зробимо Полтаву столицею українського футболу. 

  Змагання проводитимуть за правилами мініфутболу — по п’ять гравців на полі. Від команди потрібно 8 осіб — для заміни. Зі спорядження необхідні щитки для захисту ніг та взуття, яке підходить для гри на штучному покритті. Маніжки надають організатори. 


Ігор Кислов,  Голова полтавського міського осередку «Партії простих людей»:

-Полтавці, запрошую вас взяти участь в полтавському турнірі «Кубок Простих Людей». Будемо раді бачити вас на цьому турнірі й разом боротимемося за медалі та кубок. Спробуємо разом зробити Полтаву футбольною столицею України.

    Змагання проводитимуть впродовж наступних двох місяців. Організатори закликають долучатися і жителів сіл, які стануть частиною Полтавської ОТГ. Головна нагорода — Кубок простих людей. Подати заявку можна до 4 серпня подзвонивши на номери, які ви бачите на екранах -- Сергій Каплін — 067 540 70 96, Ігор Кислов — 099 624 03 09.