Програма «Життя міста»

У розділі: 14779 відео | АрхівRSS
Школа з 1 вересня: які є варіанти
328

Школа з 1 вересня: які є варіанти

  Міністерства охорони здоров'я та освіти визначилися з варіантами організації навчального процесу в школах з 1 вересня 2020 року в умовах зростання захворюваності COVID-19 в Україні і в світі.

Так, вирішено, що традиційний освітній процес в навчальних закладах буде заборонений тільки в «червоній» зоні, повідомляє Слово і діло, а на території регіонів з «помаранчевим» рівнем небезпеки буде заборонено відвідувати навчальні заклади в групах понад 20 осіб, крім закладів дошкільної та загальної середньої освіти

«Переважна більшість  учнів, студентів 1 вересня традиційно підуть до навчальних закладів. Міністерство виступає за те, щоб навчальний процес проходив, як і раніше, в класах, аудиторіях, лабораторіях, спортзалах. Але з урахуванням карантинних обмежень. Органи управління освітою, керівники навчальних закладів отримають докладні алгоритми і роз'яснення щодо можливих дій та рішень в умовах адаптивного карантину », - заявив т.в.о.міністр освіти Сергій Шкарлет.

На даний момент залишається відкритим лише питання про обов'язкове носіння масок дітьми в класах.

Інші обмеження вже відомі: дотримання соціальної дистанції і використання засобів індивідуального захисту (за певних умов);скасування масових заходів та екскурсій;проведення зборів педколективів в дистанційній формі; запобігання скупчення великої кількості людей; розмежування потоків школярів в залежності від їх віку; проведення окремих видів занять на свіжому повітрі.

Для молодшої школи повністю дистанційна форма навчання визнана неприйнятною.

Особам з групи ризику (з хронічними або легеневими захворюваннями, розладами імунної системи, цукровий діабет і т. Д.) Рекомендується перейти на екстернат або дистанційне навчання.

У разі необхідності навчальні заклади закриватимуть на карантин на 14 або 7 днів (остаточне рішення ще не прийнято).