Програма «Життя міста»

У розділі: 14779 відео | АрхівRSS
У Полтаві організували інтерактивну акцію "Безпечний перехід"
255

У Полтаві організували інтерактивну акцію "Безпечний перехід"

 Переважна кількість дорожно-транспортних пригод із пішоходами, велосипедистами та скейтбордистами трапляється саме тоді, коли вони поспішають та перебігають дорогу в не призначеному для цього місці. Саме тому в рамках проекту «Безпечна громада - спільна відповідальність», Благодійна організація «Світло надії» разом із Патрульною поліцією Полтавщини влаштувала вуличну інтерактивну акцію «Безпечний перехід».

Анатолій Павленко, заступник виконавчого директора БО «Світло надії»:
-Ми хочемо привернути увагу громадськості до проблеми безпеки поводження на вулицях. Зокрема у нас  представлено кілька локацій. Одна з яких, це патрульні поліцейські разом із дітками виготовляти світловідбиваючі флікери. Таким чином привертаючи увагу до  безпечного поводження у вечірній час.
Однією із локацій було проходження в алкоокулярах відрізку імітованої дороги. Такі окуляри показують у якому стані рухаються нетверезі водії.

Аліна Кондратенко, старший інспектор з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю УПП Полтавщини:
-Нажаль, майже щодня в Україні трапляються дорожньо-транспортні пригоди і у них нажаль гинуть люди. Ми зібралися  нагадати зайвий раз людям про необхідність дотримання правил дорожнього руху, адже безпека, це наша спільна відповідальність. Це не тільки робота патрульної поліції, не тільки поліція повинна їздити всіх штрафувати і так ділі. А й люди самі повинні усвідомлювати наскільки важливо поводити себе безпечно на дорозі.

 Дітям та дорослим, котрі проходили локації подарували світловідбиваючі прилади, які можна повісити на руку чи портфель.

Дар’я Жданова, працівник інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської ОДА :
-Ми долучилися до даного заходу, оскільки у нас в області діє «Обласна програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху», завдяки якій ми могли закупити такі світловідбиваючі елементи.

 Самі ж учасники акції говорять, - було цікаво спробувати себе у ролі нетверезого водія та власноруч виготувати флікер.

Анна Наконечна, учасниця акції:

-Я алкоголь не вживаю, тому мені було цікаво, як це бачуть водії, які вип’ють та сідають за кермо. Я думала, що я надіну окуляри і це буде легко, але я мабуть разів п’ять ледь не впала, тому що все віддаляється і дуже важко ходити.

 Організатори ацкіції закликають не нехтувати безпекою та показувати гідний приклад для оточуюючих.