Програма «Життя міста»

У розділі: 14779 відео | АрхівRSS
Україна вшанувала пам'ять митрополита Андрея Шептицького
277

Україна вшанувала пам'ять митрополита Андрея Шептицького

 Україна вшановує митрополита Андрея Шептицького. 29 -го липня йому б виповнилося 155 років від Дня народження. 44 з них він очолював Греко-католицьку церкву, - розповідає директор благодійного фонду «Карітас Полтава» отець Володимир Раковецький.

Отець Володимир Раковецький, директор благодійного фонду «Карітас Полтава»:
- Це була людина по нинішній день, мабуть, важко знайти рівних.Всі ті заощадження, які мала його родина він вкладав взагалі в ресурс і розвиток України.
За сприяння Андрея Шептицького свого часу в життя втілили багато знакових проектів, - говорить отець Володимир. Зокрема, це лікарня у Львові, яка була відкрита для людей не залежно від їх віросповідання та національності. Також митрополит опікувався і сучасним українським католицьким університетом, який на початку 20 століття був центром з вивчення богослов’я.

Отець Володимир Раковецький, директор благодійного фонду «Карітас Полтава»:
- Саме митрополит Андрей Шептицький. Він робив надзвичайно великий вклад, велику працю. Вкладав для того, щоб підтримати освіту, для того, щоб підтримувати культуруЦе людина, яка старалася дбати не про своє життя, а дбати про людей, дбати про ближнього.

  Отець Володимир наголошує, що варто не забувати про духовні настанови митрополита Андрея Шептицького. Також отець Володимир зазначає, що сьогодні дуже важлива діяльність благодійних центрів, які спрямовують свою діяльність на допомогу іншим, тим самим продовжують велику місію митрополита.