Програма «Життя міста»

У розділі: 14779 відео | АрхівRSS
30 липня у світі відзначають День друзів.
189

30 липня у світі відзначають День друзів.

  30 липня весь світ відзначає День дружби. І хоч вперше про цей день заговорили в минулому столітті та офіційно свято затвердили лише у 2011 році. Про те, що дружба загартовується в особливих життєвих ситуаціях, переконаний доброволець батальйону «Азов» Андрій Олефіренко, який знайшов справжніх друзів у часи Революції Гідності та російсько-української війни.

Андрій Олефіренко, доброволець батальйону «Азов»:

 -Ми пройшли війну, пройшли Майдан.Ти довіряєш своє життя, ти повністю залежний від них, вони - від тебе

Ігор Скляр, доброволець батальйону «Азов»:
-Під час Революції Гідності.Коли ти вже починаєш розуміти, що ці люди, які біля тебе знаходяться - це ті люди на яких ти повинен повністю покладатися і довіряти їм

Анатолій Ханко, доброволець батальйону «Азов»:
-Дружба, мабуть, вона народжується знаєте у якихось таких екстремальних умовах, в якихось таких в яких дійсно показує кожну людину з середини

Юліан Матвійчук, доброволець батальйону «Азов»:
-Просто у Революції були такі моменти, які я ще раз говорю, які не просто там барикади. Були моменти між боротьбою. І от саме в цих моментах гартувалася оця ось дружба

Хлопці говорять, що сміливо можуть назвати себе родиною і вірять у справжню чоловічу дружбу, а от щодо дружби між чоловіком та жінкою, то думки друзів розділилися.

Андрій Олефіренко, доброволець батальйону «Азов»:

-Це може бути я думаю, але ця дружба могла трансформуватися з чогось.

Ігор Скляр, доброволець батальйону «Азов»:
- Навряд чи вона може бути. Більше може бути якісь там ділові відносини, але так, щоб це була справжня дружба, яка може бути між чоловіком і чоловіком такого не може бути.

Психолог Марина Гурнік говорить, що дружба - це безкорисливі стосунки між людьми.

Марина Гурнік, психолог:
-Идеальная дружба - это когда мы полагаем на человека адекватные его возможности, полагаем на человека ожиданиям, требованиям, условиям. Если этот человек захочет нам это дать. Захочет и сможет. Тоже самое и с нашей стороны.

А що думають з цього приводу полтавці, та чи вірять у справжню дружбу.

-Я вірю у справжню дружбу. Я вважаю, що друзі - це наша родина, яку ми обираємо свідомо за покликом свого серця.
-Ми познайомилися як поступали разом навчатися і разом жили 5 років. И тепер ещё моя кума. Верим в дружбу и в женскую тоже дружбу.

-Справжня дружба - ні.Були такі життєві ситуації, коли ти з людиною майже з дитинства, а по факту майже пів життя можна отак от перекреслити і викинути.

 Більшість вчених переконані, що люди, які перебувають у хороших дружніх стосунках менше хворіють і більше відчувають позитивних емоцій. Тож товаришуйте на здоров’я!