Програма «Життя міста»

У розділі: 14452 відео | АрхівRSS
Обмеження швидкості. Причина - поганий стан доріг
167

Обмеження швидкості. Причина - поганий стан доріг

На полтавських дорогах був зламаний не один підбір жіночих черевичків, пошкоджено не один автомобіль. Про стан місцевих автошляхів ми щодня дізнаємося із власного досвіду - поки що хизуватися відремонтованими дорогами зарано. Тимчасовим вирішенням питання стало нещодавно введене обмеження швидкості по вулиці Маршала Бірюзова. Тут з’явилися спеціальні знаки про рух авто до 40 кілометрів на годину та попередження про ями. Останні поступово засипають сумішшю щебеня і асфальту, але замарно -машини раз у раз вибивають "косметичий ремонт", розповів у телефонній розмові Микола Шерстюк, виконуючий обов'язки начальника комунального підприємства «МШЕД». І додав -капітальний ремонт по Маршала Бірюзова неможливий без проведення тендеру. Ця процедура зазвичай проводиться наприкінці зими.
А ось полтавці вважають, що ще безліч місцевих доріг потребують оновлення.
"Где хорошие улицы, там едешь и отдыхаешь Но по Полтаве вы знаете -поделали центральные улицы,а за всё остальное забыли."

"На вулиці Островського, там танки іспитують видать. Потом по вулиці Тєвєлєва. Та вєздє."

"На некоторых дорогах я бы вообще запретил движение. Вот, например, улица Тевелева. Там проезд невозможен."

"Вони всі погані дороги у нас. Яма на ямі. Хоть їдеш, хоть ідеш і кругом спотикаєшся."

Пенсіонери також звертають увагу на стан доріг -скаржаться, що через їхній незадовільний стан відмінили деякі автобуси.

"В нас хороших доріг вобще немає. Там аби заглянуть на Островського. Через то люди в аварії попадають. Там вобще бардак такий, страшне. Мамай вобще нічого не робе. Він тільки старається пенсіонеров ущербить, автобуси поотміняв."

"Поворот, де пожарка і до м'ясокомбінату. І автобус перестав їздити. 2 роки вже не їзде автобус. І Вовчанський, і Малобудищанський, Яківці із-за того, що погана дорога."

МШЕД-івці знають про проблеми вулиць Островського, Тєвєлєва, Глібова, на які звертають увагу як автомобілісти, так і перехожі. Якщо на їхній капітальний ремонт знайдуться кошти, приводити до ладу полтавські дороги почнуть навесні